چشم اندازی از سقف کاذب

در این مقاله شما را با سقف کاذب و انواع آن آشنا می کنیم. طراحی و اجرای سقف کاذب نقش مهم و اساسی در طراحی داخلی محل کار یا منزل شما دارد و می تواند 40 تا 50 درصد از عیب و ایراد سازه و سقف شما را بپوشاند.

 

طراحی و اجرای سقف کاذب

طراحی و اجرای سقف کاذب - Design and implementation of false ceilings

 

جالب است بدانید سقف های کاذب هیچگونه وزنی را متحمل نمی شوند. این نوع سقف یک سقف ثانویه است که به شما کمک می کند زیبایی و جلوه و حتی بخشی از پرستیژکاری مناسبتان را در بخشی از درکوراسیون داخلی محل کارتان پیاده کنید و در منزلتان مهمان زیبایی باشید. در کنار همه ی این ها ،بارزترین خصوصیت سقف کاذب عایق صوت و حرارت است که می توانید با خیال راح به آن اعتماد کند.

همان طور که در مقالات قبلی توضیح داده شد، جلوه و دکوراسیون مناسب می تواند شما را به آرامش و انرژی های از دست رفته در طول روزتان بازگرداند و به شما در تمرکز و داشتن اعصابی آرام کمک کند.

همراه ما باشید تا در این مقاله به شما کمک کنیم بهترین نوع دکوراسیون را برای منزل و محل کارتان انتخاب کنید.

 

انواع سقف های کاذب

سقف کاذب کناف 

سقف کاذب کشسان 

سقف کاذب پی وی سی(PVC)

سقف کاذب آسمان مجازی

 

حال به بررسی سه نوع از سقف های کاذب می پردازیم:

سقف کاذب کناف

سقف های کاذب کناف جزئی از محبوب ترین نوع سقف های کاذب هستند چرا که کناف ها تخته های گچی از قبل آماده شده هستند و برای اجرای آنها، برای شما دردسر ریخت و پاش درست نمی شود و به آسانی قابل حمل و قابل اجرا هستند.

این متریال برای افرادی که طردار زیبایی و ظرافت هسند بسیار مناسب است همچنین به شما امکان نورپردازی در محیط را می دهد.

سقف کاذب کناف - Design and implementation of false ceilings

 

سقف کشسان

سقف کشسان نسل جدید سقف های کاذب است، چراکه این نوع سقف به شما این امکان را می دهد که به صورت یکپارچه با کیفیت مورد نظر و محبوبتان ، با خیال راحت طرح های مورد نظرتان را انتخاب کنید. ابعاد این سقف بزرگ تر از سقف های کاذب آسمان مجازی است و به شما این امکان را می دهد که در هر قالب و اندازه ای که لخواه و مدنظران است ، طرح را انتخاب کرده و سفارش دهید.

 

سقف کشسان - Design and implementation of false ceilings

 

تایل های 60*60

سقف های کاذب تایل های 60*60 دارای انواع گوناگونی هستند و یکی از قدیمی ترین، محبوب ترین (در ادارات و اماکن عمومی) و برخی از آنها ، ارزان ترین نوع سقف های کاذب هستند.

نوع گچی این سقف، ارزان ترین و رایجترین نوع سقف های کاذب در تایل های 60*60 هستند.

نوع آکوستیک آن عایق صوتی است، و بیشتر مورد استفاده ی کسانی است که در آموزشگاه های موسیقی و تئاتر، آمفی تئاتر ها و … می باشد. سقف های آکوستیک در نوع گچی و پی وی سی ارائه می شود.

تایل های 60*60 - Design and implementation of false ceilings

 

شرکت بنیان پوشش آنامیس به شما برای طراحی و اجرای انواع پروژه ها اطمینان خاطر می دهد.

با ما آسوده خاطر باشید و با ما همراه باشید.